• Kiermasz podręczników

• W dniach 5 i 6 września (czwartek i piątek) w holu głównym szkoły, podczas długich przerw po 5. godzinie lekcyjnej (12:35–12:55), odbędzie się kiermasz podręczników. Zapraszamy zarówno sprzedających, jak i kupujących.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się o godzinie 9:00 w poniedziałek 2 września 2024 roku na sali gimnastycznej. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do sal.

• Standardy Ochrony Małoletnich

• Standardy ochrony małoletnich to zestaw zasad i procedur, które mają chronić dzieci i młodzież w placówkach oświatowych przed wszelkimi sytuacjami, w których mogliby zostać skrzywdzeni.

Naczelną zasadą wszystkich działań podejmowanych przez personel CLXV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie jest działanie dla dobra dziecka i w jego najlepszym interesie. Członkowie personelu placówki traktują dziecko z szacunkiem oraz uwzględniają jego potrzeby. Niedopuszczalne jest stosowanie przez członków personelu wobec dziecka przemocy w jakiejkolwiek formie. Personel zespołu, realizując te cele, działa w ramach obowiązującego prawa, przepisów wewnętrznych placówki oraz swoich kompetencji.

Z pełnym brzmieniem Standardów Ochrony Małoletnich w CLXV Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie można zapoznać się pod linkiem Standardy Ochrony Małoletnich