• Narodowe Czytanie 2024

• 7 września po raz trzynasty pod patronatem Prezydenta RP odbyła się akcja Narodowe Czytanie. W tym roku czytaliśmy dramat Juliusza Słowackiego pt. „Kordian”. Nasze liceum również włączyło się do tej akcji. Uczniowie klas 2 d, 2 e, 2 g, 2 h i 2 i wysłuchali pierwszego aktu „Kordiana” czytanego w bibliotece przez swoich kolegów z klasy.

• Gratulacje dla maturzystów

• Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2023/24 wszyscy uczniowie CLXV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego zdali go pomyślnie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Absolwentom, łączymy życzenia pozytywnej rekrutacji na wybranych kierunkach studiów i realizacji planów życiowych.

Janusz Ciepielewski

Dyrektor CLXV

Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie

• Posiłek dla ucznia

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie Prawni,

uprzejmie przypominamy, że istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania w formie stypendium "Posiłek dla ucznia". Taki rodzaj wsparcia może zostać przyznany uczniowi pochodzącemu z rodziny znajdującej się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej bądź w uzasadnionych przypadkach losowych w sytuacji, gdy nie jest możliwe uzyskanie dofinansowania posiłków spożywanych podczas jego pobytu w szkole ze środków pomocy społecznej (na podstawie odmownej decyzji OPS).

W razie pytań i ewentualnych zgłoszeń zapraszamy do kontaktu z pedagogami szkolnymi do dnia 10 września 2024 roku do godz.12.00.

Zespól pomocy psychologiczno-pedagogicznej

• 24 września serdecznie zapraszamy Szanownych Rodziców na zebrania.

Rodzice uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich spotkają się z wychowawcami o godzinie 18:00 w przydzielonych salach.

Rodziców uczniów klas czwartych zapraszamy na godzinę 18:00 na spotkanie informacyjne dotyczące matury, które odbędzie się w szkolnej stołówce, a od godziny 18:30 na zebrania z wychowawcami.

Przydział sal na zebrania zostanie wywieszony na tablicach informacyjnych przy wejściu do szkoły.

Informacje o terminach nadchodzących zebrań zawsze mogą Państwo znaleźć na stronie Zebrania.

• Kiermasz podręczników - dodatkowy termin

• W najbliższy czwartek (12 września) na pierwszej długiej przerwie (11:30-11:50) ponownie zapraszamy na kiermasz podręczników. Miejsce kiermaszu bez zmian - hol główny szkoły. Zapraszamy zarówno sprzedających, jak i kupujących.