• Informacja dla kandydatów

• UWAGA!

Kandydat zakwalifikowany do CLXV Liceum Ogólnokształcącego potwierdza wolę zapisu poprzez dostarczenie:

- oryginału świadectwa z ósmej klasy

- oryginału zaświadczenia o zdanym egzaminie ósmej klasy

- dwóch aktualnych zdjęć do legitymacji (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- karty zdrowia dziecka

- wypełnionego kwestionariusza (z naszej strony internetowej - Kwestionariusz_osobowy_kandydata_LO.pdf)

- zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka (z naszej strony internetowej - Zgoda_na_wykorzystanie_wizerunku.pdf)

Wyżej wymienione dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu od 19.07.2024 od godz. 12.00 do 24.07.2024 r. do godz. 15.00

Posiadane opinie z poradni, orzeczenia (o kształceniu specjalnym, niepełnosprawności, ew. inne) należy dostarczyć do sekretariatu do 31.08.2024 r.

• Wyniki matury

• Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników matury i postawy absolwentów szkoły. Zdajemy sobie sprawę, że ten sukces to wynik pracy wszystkich podmiotów szkoły, rady pedagogicznej, uczniów i ich rodziców. Wspólne zaangażowanie i praca doprowadziły do uzyskania tak wysokich wyników i zdanych egzaminów przez prawie wszystkich przystępujących do egzaminu. Dziękujemy wszystkim za współpracę, życzymy dostania się na wybrane kierunki studiów i realizacji planów życiowych.

Janusz Ciepielewski

Dyrektor CLXV LO